Ürünler

Merkezi Finlandiya’da bulunan Vamp Ltd. ark koruması, koruma röleleri, ölçüm ve izleme gibi konularda uzmanlaşmış, kalitesi dünya çapında kabul edilmiş ürünler sunan bir firmadır. Firmanın ürünleri alçak ve orta gerilim sistemleri ile ilgili her türlü koruma fonksiyonu ihtiyacına cevap verebilecek seviyede olup, istikrarlı AR-GE politikasıyla iletim sistemleri uygulamaları da süratle desteklenmektedir.

 

Ark koruması

Vamp ark koruma sistemlerinde öncü ve dünya lideridir. Vamp markası altında temel ark koruma ünitelerinden, ark söndürücü ünitelerle birlikte birden fazla bögle koruması yapan gelişmiş sistemlere kadar pek çok ark koruma ürünü sunulmaktadır. Bugüne kadar dünya çapında 150.000 adet ark sensörü ile birlikte 8000 adedin üzerinde Vamp ark koruma sistemi devreye alınmıştır.

>> Ark Koruması

 

Koruma röleleri

Vamp, on yıldan fazla bir süre önce ark korumasını koruma rölelerine entegre eden ilk firmadır. Bugün bile Vamp tüm koruma rölesi ürün grubunda ark koruması fonksiyonunu sunan tek markadır. Koruma rölesi ürün çeşidi, temel aşırı akım ve toprak arızası koruma rölelerinden, diferansiyel ve mesafe koruma sistemleri ile birlikte çok fonkisyonlu fider-motor rölerlerine kadar uzanmaktadır.

>>Koruma röleleri
 

Ölçüm ve izleme üniteleri

Vamp, ürün yelpazesi arasında aynı zamanda alt seviye dağıtım trafolarında da kullanılabilecek olan izleme ve ölçüm cihazlarına sahiptir. Bu cihazlar güç kalitesi ölçümü, alarm anonsiyatörü ve güç sistemi arızası tespiti için kullanılırlar.

>>Ölçüm ve izleme üniteleri
 
 
 

Ürün gruplarına göre referans listeleri

 
Pixel Soft Office